Witamy w Centrum Dentystycznym Soldent

Soldent Centrum Dentystyczne powstało jako kontynuacja  Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Stomatologicznej doktor Doroty Schmidt. Działając  ponad 20 lat (od 1988 roku) w stomatologii zgłębiając indywidualne potrzeby pacjentów i nieustanny rozwój techniki i  technologii stworzyła wraz z córką, lekarzem dentystą Weroniką Maciaszczyk  centrum dentystyczne, gdzie każdy pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo.

Stomatologia jest ich pasją i dlatego z tak wielkim oddaniem pracują i uczą się, by oferować swoim pacjentom najwyższą jakość.

Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach, kongresach i warsztatach zarówno w kraju jak i za granicą.

Do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, konsultując ze sobą skomplikowane przypadki. Wszystko po to, aby widzieć na ustach małych i dużych pacjentów promienny uśmiech.

"Uśmiech szczęścia na twarzy naszych pacjentów jest dla nas zachętą do ciągłego doskonalenia się i stosowania w naszej praktyce najnowszych osiągnięć nauki i techniki z całego świata."

Certyfikaty

 Nieustanne doskonalenie naszych umiejętności , pogłębianie wiedzy, metod leczenia , na kursach w kraju i zagranicą jest nie tylko naszym celem ale
i hobby .Gwarantuje to Państwu usługi na najwyższym poziomie czego potwierdzeniem są nasze certyfikaty.

Adres:

 

ul. Jana Pawła II nr 11,

95-054 Ksawerów

tel.: 42 213 88 11

tel..: 517 829 917

 

e-mail: info@soldent.net

www.soldent.net

Nasz cel

 

Ambicją naszego Centrum Dentystycznego jest zapewnienie Pacjentom skutecznych i trwałych efektów terapeutycznych w możliwie krótkim czasie. Stawiamy na szybkość i fachowość naszych usług.

/SOLDENT.NET

...............................................

...............................................

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz